Što radimo?

Djelatnost OŠ Nad lipom obuhvaća osnovnoškolski odgoj i obrazovanje učenika s lakšim i težim intelektualnim i drugim pridruženim teškoćama u razvoju, radno osposobljavanje, produženi stručni postupak, rehabilitacijske programe, preventivnu zdravstvenu zaštitu, izvannastavne aktivnosti, te kulturnu i javnu djelatnost.

Aktivnosti u ožujku

• 24.2.-13.3. Škola plivanja za neplivače - Plivalište Mladost
  • 20.3. Odbojkaška utakmica povodom 90. obljetnice škole

OŠ Nad lipom
Nad lipom 13/1, Zagreb, HR
tel: 01/ 3771 551
fax: 01/ 3907 273
os-nad-lipom@os-nad-lipom-zg.skole.hr

Obrazovni sadržaji

Liste procjene

Nastava na daljinu - radni materijali

Radne materijale uz obrazovne sadržaje na HRT3, možete preuzeti na linku: https://skolazazivot.hr/materijali/ , a predlažemo i razne radne materijale na linku: https://wordwall.net/hr Učitelji edukacijski rehabilitatori naše škole dodatno su pripremili, i kontinuirano će objavljivati nastavne materijale:

Radni materijali za učenike

Radni materijali po predmetima

Vesna Đurek

Radni materijali po tjednima

Sortiralica 1
Sortiralica 2
Sortiralica 3

Book titled 'PRIČE IZ NAŠE KORONA UČIONICE'Read this book made on StoryJumper

Logopedi

Dragi naši učenici, poštovani roditelji i skrbnici,
S obzirom na trenutnu spriječenost odvijanja neposrednog logopedskog rada, na web stranici škole možete pronaći osnovne preporuke i neke od materijala za rad kod kuće tako da svatko može u skladu s mogućnostima, potrebama i željama pronaći nešto za sebe.
Vaše logopedice,
Ljiljana i Korana

Radni materijali

Produženi stručni postupak

Poštovani roditelji i skrbnici,
s obzirom na novonastalu situaciju, ovim putem vas informiramo o predviđenim aktivnostima u PSP – u. Ukoliko želite, planirane aktivnosti možete provoditi sa svojim djetetom u obimu i vremenu koje vam odgovara.

POMOĆ U UČENJU - ponavljanje naučenih sadržaja - uočavanje promjena u prirodi - vrijeme, ljudi, biljke, životinje, gledanje programa na HRT 3.

SLOBODNE AKTIVNOSTI - slušanje glazbe, slaganje puzzli, slagalica, umetaljki, kocki, pika slika, gledanje crtanih filmova ( Gusjenica Tina u šumi,Gusjenica Tina na livadi i dr., Piko u školi, Piko i prijatelji i dr., Peppa pig proljeće, Oblutak ), čitanje slikovnica

KREATIVNE RADIONICE